Потребители онлайн: 122 гости

Форум

» дъра бъра » имам нужда от съвет относно водопроводната инсталация

имам нужда от съвет относно водопроводната инсталация

Написано преди 11 месец ОтговориИнформирай модератор
Здравейте на всички! Пиша тук, защото имам нужда от съвет относно водопроводната инсталация вкъщи. Иска ми се да разбера кои са основните признаци, които показват, че е настъпил моментът за подмяна на старите тръби. Благодаря предварително за помощта!
re: имам нужда от съвет относно водопроводната инсталация Привет. Скритите проблеми в инсталациите рядко дават своевременен сигнал. Признаци, че тръбите се нуждаят от смяна, са: миризма от канализацията, постоянен или повтарящ се теч, промени в налягането и слаб дебит, следи от ръжда и замърсяване на водата, както и повтарящи се проблеми след ремонт. Ако желаете повече информация по въпроса ви съветвам да посетите този линк: https://www.bloombergtv.bg/a/11-preporychani/146538-koga-e-vreme-da-podmenim-starite-trabi-u-doma?route=11-preporychani/146538-koga-e-vreme-da-podmenim-starite-trabi-u-doma
Тази група е с ограничен достъп и до нея имат достъп само членове här.Трябва да влезете в системата, за да отговаряте